Број на оглас: 3194660
Објавен на: 16.03.2019, 10:10
1 / 4

zastava 128

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Zastava
Модел:
128
Година:
1990
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava zastava 128 pali vozi so istecena registracija 078 235 755