Број на оглас: 3194650
Објавен на: 18.03.2019, 17:00
1 / 4

NISSAN MICRA

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Nissan
Модел:
Micra
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava nissan micra 1997 godina benzin plin bez atest novi 4 zimski gumi riken smeneto napred lageri ramina sponi nova lamela potisna ulje filteri smeneto ...remus kenwoot zvucnici so cd sportski sedista zatemneta pozadi poveke info 078 235 755