Број на оглас: 3194353
Објавен на: 05.03.2019, 14:23
1 / 10

Apple iMac 27 - Inch, late 2013.

900 €
Xaрд диск HDD:
1 TB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i5
Тип на хaрд диск:
HDD

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Apple iMac - 27 inch kompjuter vo prekrasna sostojba i mnogu malu koristen so 3.2GHz Intel Core i5 processor, 8GB 1600 MHz DDR3 Memory,NVIDIA Ge Force GT 755M 1024 MB Graphics.