Број на оглас: 3194056
Објавен на: 24.03.2019, 19:09
1 / 11

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI

2.500 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena na vozenje od germanija vo perfekna sostojba moze proverka kade sakate po vas izbor za poveke informacii Tel 078344965..
Tel 078344965...
Tel 078344965...