Број на оглас: 3193971
Објавен на: 05.08.2020, 19:06
1 / 4

СЕ ПРОДАВА КУЌА

1 €
Број на соби:
6
Квадратура:
150 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Централно
Дворна површина:
250 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1986
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Марко цепенко бр.10

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќата е наместена ,целосно реновирана,голем двор и напред и назад,со летна кујна и огниште,слободно може да се види во секое време, информации на моб 078-850-149