Број на оглас: 3193875
Објавен на: 16.05.2019, 13:32

Купувам плац

6.000 €
Квадратура:
300 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се бара


Купувам плац до 350 квадрати по можност со платени комуналии и дозвола за градба.
Цена по договор
Стојанче - 077 - 628 - 104