Број на оглас: 3193541
Објавен на: 05.08.2020, 09:14
1 / 12

Stara KUKJA na mile kipra kymanovo

30.000 € Цената е фиксна
Број на соби:
2,5
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Нема
Дворна површина:
90 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
1950
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Mile kipra 41

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


stara KUKJA od kamenna ulica mile kipra br 41 kaj bunarce , so vkupna povrsina na PLAC OD 142M2,........... SO OSNOVA NA KUKJA OD 57M2 PRIZEMJE I 45m2 SPRAT =100M2 , + 90M DVOR .SO ODDELNI VLEZOVI GORE I DOLE zdrav krov dobar raspored so 2 wc gore i dole cena 30000e
( ne e rusevina moze da se renovira )