Број на оглас: 3193470
Објавен на: 11.03.2019, 15:36
1 / 7

iPhone 7 Plus black

400 € Цената е фиксна 430 €
Марка:
Apple
Модел:
iPhone 7 plus Black
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


iPhone 7 Plus black Evropski model zemeno nov vo 2017 so garancija od iButik komplet so kutija i orginalni oprema. Zamena
Samo so iPhone Xs nov.