Број на оглас: 3192816
Објавен на: 12.03.2019, 18:00
1 / 5

Se prodava ili zamena

По Договор
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mozna e zamena I so pomala kola javetese na075 643 719