Број на оглас: 3192642
Објавен на: 23.02.2021, 21:32
1 / 8

se izdava dujkan vo centarot na Prilep

1 €
Квадратура:
10 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се продава/ izdava дуќан во центарот на Прилеп
На самиот влез на градскиот пазар во
трговскиот центар Филип 2