Број на оглас: 3192556
Објавен на: 12.06.2019, 21:13
1 / 7

IZDAVAM LOKAL VO CENTAR NA TETOVO

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
40 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Lokalot se naodja na ul.JNA kaj ucilisteto Lirija, blisku do opstinata i sudot. Pogoden za advokatski kancelarii, smetkovodstveni biroa i slicno.