Број на оглас: 3192522
Објавен на: 18.03.2019, 13:00
1 / 3

Pikamber Za Mini bager

1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Pikamber Za Mini bager 2003god. 90kg