Број на оглас: 3192511
Објавен на: 03.03.2019, 20:18

Pikamber Za Mini bager

1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Pikamber Za Mini bager 2003 god 90 kg