Број на оглас: 3192449
Објавен на: 23.03.2019, 19:02
1 / 1

Piezo za ozvucuvanje akusticni instrumenti

1.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Пиезо + канон кабел за во миксета
Го имам користено за озвучување на акустична гитара