Број на оглас: 3192439
Објавен на: 14.07.2019, 19:04
1 / 2

Dynacord Turbo 60 w 1x12 Gitarsko pojacalo

8.500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


- Dynacord 60 ватно гитарско појачало од 80ти
- 1х12 Rola Celestion G12-80 звучник
- Вграден дигитален дилеј
- Произведено во Германија
- Појачалото е во добра состојба
(сликите се од интернет)