Број на оглас: 3192418
Објавен на: 23.03.2019, 19:02
1 / 1

Fender ESC 80 Klasicna gitara 3/4

4.000 МКД Цената е фиксна 5.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Гитарата е нова, некористена
Доаѓа со оригинал Фендер дебела футрола .