Број на оглас: 3192401
Објавен на: 22.03.2019, 09:55
1 / 1

Samsung Galaxy Alpha

4.000 МКД Цената е фиксна 4.500 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
Galaxy Alpha
Боја:
Останато
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


+Info.070-767-620;