Број на оглас: 3192328
Објавен на: 17.03.2019, 11:17
1 / 1

Se prodava ili izdava pod naem lozje (Rajski rizling)

По Договор
Квадратура:
4000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ili izdava pod naem lozje (Rajski rizling).Lozjeto e 4 dekara i se naoga pred vlezot na selo Sopot.Info.070-767-620;