Број на оглас: 3192248
Објавен на: 17.03.2019, 09:06
1 / 6

Samsung Galaxy S8 Artic Silver

17.500 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
Galaxy S8
Боја:
Silver
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kako nov bez tragi na koristenje Samsung Galaxy S8 Artic silver 64gb neverlock komplet so kutija i orginal fast charging polnac Tel e celo vreme koristen vo futrola i folija na ekran