Број на оглас: 3191998
Објавен на: 26.03.2020, 12:59
1 / 11

Opel zafira 1.9 tdci

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba i ima napraveno komplet servis