Број на оглас: 3191962
Објавен на: 08.04.2021, 20:45

Golf 2

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1989
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 2, vo ispravna vozna sostojba, registriran do maj 2021.
Cena po dogovor.