Број на оглас: 3191728
Објавен на: 21.03.2021, 11:12
1 / 2

Eden bandaz za BMW 16" 5x120 bandas

2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava eden bandaz bez guma za BMW Style 30, cena 2000 denari.