Број на оглас: 3191658
Објавен на: 24.05.2020, 16:04
1 / 11

Nissan terano vo top sostojba 2001 god

По Договор
Марка:
Nissan
Модел:
Terrano
Година:
2019
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Smeneto site filtri ujle servis komplet nova prednica rabotat brzi spori top karoseriski restavriran praven hemisko za svoja dusa edinstven vo mk vo vakva sostojba samo da se vide na lice mesto