Број на оглас: 3191507
Објавен на: 18.05.2019, 05:11
1 / 8

Fice so orginal delovi na nego vo izvonredna sostojba!!

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Zastava
Модел:
750
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
30000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
25 kw / 34 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ficeto e bez nikakov vlog vo nego..
Za po detalni informacii na 070784649.