Број на оглас: 3191437
Објавен на: 17.03.2019, 13:00
1 / 12

Se prodava vila od 40m2 so borova shuma od 900m2

5.500 € Цената не е фиксна
Број на соби:
1
Квадратура:
40 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
900 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2010
Година на реновирање:
2010
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Lokalen pat Radovish-Alikoch

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Vikendica vednas do asvalten pat, celosno zagradena i regulirani imotno pravni odnosi so imoten list. Br. za kontakt 075/968-671