Број на оглас: 3190839
Објавен на: 01.04.2020, 07:42
1 / 5

...BOSCH... MAF SENZOR NOV

1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
ZAFIRA
Tип на делови:
Електрични делови

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SENZOROT E NOV KUPEN PO GRESKA ODGOVARA ZA ZAFIRA ASTRA I DRUGI VOZILA