Број на оглас: 3190833
Објавен на: 01.04.2020, 07:42
1 / 1

EPILATOR ZA OTSTRANUVANJE NA VLAKNA

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на тело

Вид на оглас: Се продава


MOZE ZAMENA ZA MOBILEN,,,,SAMSUNG A40...A8 EPILATOROT E OD POZNATA FRANCUSKA FIRMA ZA NEGA I UBAVINA 200000 BLICOJ NE E KORISTEN