Број на оглас: 3190829
Објавен на: 01.03.2019, 21:24
1 / 9

Mitsubishi Lancer

1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mitsubishi
Модел:
Lancer
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata mnogu zacuvan novi gumi komplet napaven servis.moze i zamena