Број на оглас: 3190824
Објавен на: 18.03.2019, 19:05
1 / 1

Jordan Flight br. 46 jordanki kako novi

3.000 МКД 3.500 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
46
Боја:
Црвена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Kako novi noseni nekolku pati
Kontakt 078 298 265