Број на оглас: 3190768
Објавен на: 16.05.2019, 16:22
1 / 5

Prodavam graficki noz 66 sm

800 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Graficki noz 66 sm vo odlicna sostojba i zlato tisok 300 e i dve sivacki masini 300 e noz 800 e
Stance 078 210 711
Stance 078 210 711