Број на оглас: 3190668
Објавен на: 16.03.2019, 09:08
1 / 12

** CITROEN C4 1.6 HDI **2006G (80KW-109KS)☆FACELIFT☆UNIKAT

2.650 €
Марка:
Citroen
Модел:
C4
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


topp