Број на оглас: 3190638
Објавен на: 15.03.2019, 17:18
1 / 1

Бандажи за голф 4 16

9.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Бандажите се супер не се криви само се малце изгребани се гледа и на сликата цената е фиксна за подолу ич не звонете.
ЗВОНЕТЕ НА ОВАЈ БРОЈ!!!
070 327 511
070 327 511