Број на оглас: 3190627
Објавен на: 14.03.2019, 14:07
1 / 5

General Gramber AT 215/65/16

14.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 gumi vozeni se 4-5 meseci
ZVONETE NA OVAJ BROJ!!!
070 327 511
070 327 511