Број на оглас: 3190403
Објавен на: 13.07.2020, 20:02
1 / 1

Судски Преведувач Турски-Македонски

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Вид на оглас: Се продава


Вршиме професионален превод со и без заверка од ТУРСКИ на МАКЕДОНСКИ јазик и обратно.

Kвалитетно,брзо,професионално!

Цените на преводите зависат од повеќе фактори: колку страници има текстот што се преведува, сложеноста на текстот како и во кој временски период е потребно да се заврши преводот.