Број на оглас: 3190154
Објавен на: 21.03.2019, 09:36
1 / 12

Golf 5 1.9 TDI 2007

5.500 € Цената е фиксна 5.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Proizvodeno 2007
1.9 TDI 77KW
Km 235.000
Reg+Zk 05.12.2019
4Novi Gumi
MP3/USB Radio
Folii so Atest
Klimatronic DualZone
Esp/Asr/Abs/El.site staklo/El.Retrovizori
Sve mu rabotit/ kako nova