Број на оглас: 3190151
Објавен на: 21.03.2019, 09:36
1 / 6

Citroen C3 2016

7.500 € Цената не е фиксна 7.700 €
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2016
Гориво:
Бензин
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupeno vo Citroen MK 2016 kade redovno e servisirano.
1.2 VTI 60kw
Klima/ Tempomat/ Abs/ Esp/ AirBag/
Radi Cd/ Centrala na brava/ Zatemenski stakla.
Vo odlicna sostojba so samo 28500 KM pominato. Bez zameni.