Број на оглас: 3189559
Објавен на: 30.05.2020, 12:19
1 / 7

WV touran 1.9tdi

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Тоуран 1,9тди 6 брзини 5 седишта рег.до 12,2020
направен комплетен сервис18000ден.