Број на оглас: 3189498
Објавен на: 18.03.2019, 17:37
1 / 9

Golf 3 1.9 tdi 1998 god,klima..full,moze zamena

1.650 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw golf 3 1.9 tdi
God 1997-8
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Sediste na grejenje
Al felgi
Sacuvan
Servisiran redovno
Auto plac cile tetovo