Број на оглас: 3189188
Објавен на: 02.09.2019, 07:42
1 / 12

Chevrolet Epico 2.0 so plin moze zamena

4.800 € Цената е фиксна
Марка:
Chevrolet
Модел:
Epica
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Chevrolet Epica 2.0 plin
Категорија:
Лимузина
Километри
194 465 km
110 kW (150 Hp)
Diesel
Fuel Consumption
≈ 5.7l/100km (combined)
≈ 6.8l/100km (urban)
≈ 5.1l/100km (extra-urban)
CO2 Emissions
Врати
4/5
Менувач
Мануелен
Emission Class
Euro4
Прва регистрација
08/2008
Климатроник
Automatic air conditioning
Parking sensors
Airbags
2 kluca
Предни,странични ,задни
Фул кожа
Алуминиумски бандажи, so novi gumi zimski i letni 17
Сензор за дожд.....
Контакт:071 22 44 92