Број на оглас: 3188360
Објавен на: 18.05.2019, 15:10
1 / 7

Nokia 6.1 Nov so 2 godini garancija

11.000 МКД
Марка:
Nokia
Модел:
6.1
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e Nov ne koristen kupen denes so 2 godini garancija. Ima 16MP kamera zadna I 8MP predna kamera, 32gb vnatresna mamorija + moznost za kartickata do 128gb mamorija. Ekranot mu e 5.5 inci so full HD snimanje. Procesor octa core 2.2GHz. Sovrsen za sekoja upotreba.