Број на оглас: 3188291
Објавен на: 21.03.2019, 11:52
1 / 10

Renault clio 1.9 D

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba 1.9 obicen dizel reg do 9 mesec 2019 smeneto ulje filter antifriz pali vozi cena po dog tel: 071-262-283