Број на оглас: 3188078
Објавен на: 05.06.2020, 18:00
1 / 12

mercedes 200 D

10 € 1.000 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
200
Година:
1982
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat dvata mercedesi. dvata mercedesi se prva boja, ne se farbani.
ispravni vo top sostojba.
poveke informacii tel. 075 964 637