Број на оглас: 3187550
Објавен на: 17.03.2019, 18:17
1 / 10

PANASONIC AG HMC 151e FULL HD KAMERA

1.000 € Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Panasonic

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Full HD kamera, 2 golemi baterii, i 3 mali baterii, torba za kamerata, dva punjaca za baterii od koi edniot ima opcija i za Sony baterii. Profesionalna kamera, odlicno socuvana. Snima na SD karticki. Za podetalni informacii moze da me kontaktirate na 070 27 26 27.