Број на оглас: 3187442
Објавен на: 15.04.2019, 16:41
1 / 12

AUDI A4 2.5 TDI 6 brzini S-Line

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ИНФОРМАЦИИ ЗА КОЛАТА НА
071 316 416 - ТОНИ