Број на оглас: 3187286
Објавен на: 25.05.2019, 00:29
1 / 12

Wv pasat 19 tdi 110ks staklo so ful oprema

2.450 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet 4 novi gumi reg do 26 2 2020 moze i zamena