Број на оглас: 3187167
Објавен на: 21.06.2019, 17:39
1 / 5

Sharan

3.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Sharan
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
84 kw / 114 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам wv шаран, 2000 година, клима (функционална), греачи на седишта вебасто греење, регистриран со 6+1 седиште и во одлична состојба.***070/354-988****