Број на оглас: 3186386
Објавен на: 23.03.2019, 20:46
1 / 8

NOKIA 5 FULL PACK NOV

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Nokia
Модел:
5
Боја:
Blue
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


NOKIA 5 Nov so 2 Godini Garancija...
Telefonot e Ekstra bez nitu edna grepka na nego sleduva so Full Fabricko Pakovanje...
Mn Jak i Bez Telefon..
Naj Noviot Android Sistem..
2 GB Vnatresna Memorija..
16GB Internalna Memorija...
13mpx zadna 8mpx predna kamera..
Fingerprint..
Newerlock...

INFF:078-847-007