Број на оглас: 3185718
Објавен на: 25.02.2019, 12:28
1 / 4

Se prodava Mercedes-Benz E320 CDI AVAGARD

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 320
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes-Benz E320CDI AVANGARD Full oprema
Cena Po dogovor