Број на оглас: 3185711
Објавен на: 25.02.2019, 12:20
1 / 3

Se prodeava Mercedes kiper 19-28

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes kiper 19-28 god.1989, dobar zacuvan i moze zamena za triosovini Man ili Mercedes od 92-97 (ponatamu preku telefon)
Po dogovor