Број на оглас: 3185366
Објавен на: 05.03.2019, 21:52
1 / 7

OPEL ASTRA 1.9 88kw-05 152.000

2.100 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odicna na 152.000 bez zabeleski prv gazda 2100€ do mk bez plateni davacki